Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nehtové špony a otázky‚zarostlé ne

 

Nejčastější otázky a odpovědi k nehtovým šponám "PODOFIX COMBIPED,3TO"

 

Otázka: Jsou nehtové špony vhodné pro každého?
Odpověď: Nehtové špony Podofix a Combiped jsou obecně vhodné pro všechny případy deformovaných nebo zarostlých nehtů. Speciální špony jsou k dispozici také i pro kojence a malé děti. 3TO špony a aktivní nalepovací špony podofix lze použít také pro osoby, které trpí alergií na nikl, protože jsou k dispozici i ve verzích bez niklu.

Otázka: Může léčba nehtovou šponou zabránit chirurgickému zákroku?
Odpověď: Ve většině případů ano. Léčba nehtovými šponami se velmi rychle etablovala u pedikérů a podologů pro téměř bezbolestné ošetření zarostlých nehtů, což je přínosem zvláště pro děti a diabetiky. Na rozdíl od chirurgických zákroků, léčba šponami, nemá vliv na denní rutinu.

Otázka: Je léčba bolestivá?
Odpověď: Aplikace nehtové špony je sotva znatelná, ale může dojít k bolesti a to v případě, že okolní tkáň je zanícená. Anesteziologie se nevyžaduje. Většina pacientů cítí výraznou úlevu, jakmile je na nehtu aktivována špona.

Otázka: Budu moci sportovat v průběhu léčby?
Odpověď: Nehtová špona, obvykle nemá vliv na obvyklý denní režim, sport aktivity včetně vodních sportů. V případě silného zánětu nedoporučujeme sportovní aktivity do té doby, než se nehet úplně uzdraví. Profesionální sportovec by měl svou diagnózu konzultovat s odborníkem.

Otázka: Mohu s nehtovou šponou do vody?
Odpověď: Špona je pevně fixovaná a zůstává na nehtu i ve vodě - u bazénu, v sauně nebo ve vaně. Nicméně, neměli byste zůstat ve vodě déle než 30 po sobě jdoucích minut.

Otázka: Jak dlouho musí zůstat nehtová špona na nehtu?
Odpověď: Vždy závisí na konkrétním případě, zpravidla špona zůstává na nehtu od 4 do 12 týdnů. Pokud po této době není nehet v požadovaném tvaru, tak se špona odstraní a aplikuje se nová a to do doby než nehet získá svůj přirozený a zdravý růst.

 

Text převzat z firmy "PROFI PEDIKURA" ,kde jsem prošla školením k aplikaci nehtovým špon.

     

 

              

                          

 

 

 

TOPlist